Швидкий розвиток покоління: у КПІ розпочався перший міжнародний студентський форум A.G.E.

Обмін досвідом, цікаві воркшопи, надактуальні теми та посиденьки під живу музику – все це об’єднує перший міжнародний студентський форум A.G.E. – Active Generation Evolution, який проходить цими днями в КПІ. Захід об’єднав понад 40 учасників з різних країн світу. Це студенти, які завітали до України з навчальних закладів Польщі, Білорусі, Молдови, Естонії, студенти КПІ з різних країн, а також студенти інших українських вишів.
Організатори – Студентська рада КПІ – підготували насичену дводенну програму. Перший день присвячений воркшопам, які об’єднують різноманітні теми – інтернет речей, кібербезпека, публічні виступи. Серед спікерів представники компаній Lifecell, Global logic, Школи ораторського мистецтва. Окрему увагу приділили мандрам, про які розповів Олександр Ткачинський, за плечима якого тисячі кілометрів «автостопу» країнами Європи та Азії.