Михайло Згуровський — почесний доктор Познанської політехніки

На засіданні Академічного сенату ректор Познанського університету технологій професор Теофіл Ясиновський розповів, що з ініціативою присудити ректору КПІ академіку НАН України Михайлові Згуровському ступінь доктора honoris causa виступив колектив електротехнічного факультету.

Отримавши позитивні експертні висновки, Академічний сенат Познанської політехніки ухвалив рішення про присудження ступеня почесного доктора за видатні наукові досягнення в галузі кібернетики, системного аналізу й теорії прийняття рішень, а також за співпрацю з міжнародною академічною спільнотою.

Після церемонії Михайло Згуровський прочитав номінаційну лекцію про глобальні тренди зростання конфліктності у світі, виявлені в результаті застосування методів інтелектуального аналізу великих даних і системного аналізу.

Ректори КПІ

Почесний доктор