XII міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023».

24-27 жовтня 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться XII міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023».

Основним заходом Фестивалю буде Конкурс інноваційних стартап-проєктів.

Мета Конкурсу – виявити найцікавіші та найсучасніші проєкти в різних галузях технологій, а також надати авторам найкращих з них допомогу щодо комерціалізації, створення успішних стартап-компаній та виведення інноваційних продуктів на національний і міжнародний ринки.

Оскільки це буде вже другий Фестиваль, що проводитиметься  в умовах війни, ми вирішили присвятити його післявоєнній відбудові України, яка базуватиметься на  швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  безпеки, оборони та економіки країни.

Головними  напрямами цьогорічного и Конкурсу будуть:

• Оборона і безпека
  • Промисловий хайтек і космос
  • Інформаційні технології і кібербезпека
  • Цивільна і військова інфраструктура
  • Транспорт і логістика
  • Енергетична і екологічна безпека
  • Біомедична інженерія і здоров’я дюдини
  • Аграрна інженерія і продовольча безпека
  • Блакитна економіка (морський транспорт, рибальство і аквакультура, береговий та морський туризм)

Запрошуємо до участі у Конкурсі інноваційну спільноту вашого університету – студентів, викладачів, науковців. А також запрошуємо ваших фахівців та експертів попрацювати над оцінюванням проєктів конкурсантів в міжнародній Експертній раді.

Зважаючи на воєнні реалії, Конкурс буде проведений в змішаному форматі – в форматі «живих» виступів (презентація чи стендова доповідь)  або в синхронному онлайн-форматі.

На переможців чекають грошові винагороди, перемовини з подальшою формалізацією співпраці з українськими та міжнародними  замовниками, бізнес-ангелами, інвесторами і представниками фондів. Цього року ми очікуємо особливої уваги та підтримки нашого Конкурсу з боку міжнародної спільноти.

Детальніше про Конкурс – https://www.sikorskychallenge.com/startup-contest/